Aneta Kubacka sopran
                W dniach 21-23 luty 2020 roku miałam okazję wziąć udział w Warsztatach Muzyki Liturgicznej w Bazylice OO. Franciszkanów w Krakowie. Już od dłuższego czasu miałam ogromną chęć wziąć udział w tego typu wydarzeniu. Większość Waszych ceremonii  ślubnych na których miałam okazję występować to w dużej mierze śluby kościelne dlatego też staram cały czas poszerzać swoją wiedzę z zakresu muzyki liturgicznej. Dzięki temu mogę również zaproponować Wam nowe kompozycje repertuarowe, które już wkrótce mogą zabrzmieć na Waszych ceremoniach ślubnych. Wysłuchałam też bardzo ciekawych prelekcji na temat samej liturgii O.Marcina Drąga OFMConv.

Cieszę się, że udało mi się wziąć udział właśnie w tych warsztatach. W tym roku Bazylika OO.Franciszkanów obchodzi stulecie nadania jej tego tytułu. Już niejednokrotnie miałam okazję śpiewać tam podczas Waszych ceremonii ślubnych, ale przyznam szczerze, że dopiero teraz tak naprawdę poznałam ten kościół. W ramach warsztatów zorganizowano nam również nocne zwiedzanie tej pięknej świątyni. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, oprócz samej architektury poznała również niezwykłą symbolikę tego miejsca.

Bazylika OO.Franciszkanów to miejsce, które bardzo często wybieracie na organizację Waszych ceremonii ślubnych. W ostatniej dekadzie istnienia ArtWeddingMusic to właśnie ta swiątynia była najczęściej przez wybieraną. Muszę przyznać, że też bardzo lubię tam śpiewać ze względu na świetną akustykę tego miejsca. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała okazję tam się z Wami spotkać.

Oprawa muzyczna ślubu

Zapraszam Was do współpracy i rezerwacji terminów na organizację oprawy muzycznej ślubu. Decydując się na współpracę ze mną możecie się spodziewać nie tylko pięknego wykoniania wybranego przez Was repertuaru, ale również na dostosowanie go do prawodawstwa muzyki kościelnej, dzięki czemu unikniecie niepotrzebnego stresu podczas spotkaniu z panem organistą, który na pewno zaakceptuje wybrane przez Was utwory.

30 MAR 2020
Warsztaty muzyki liturgicznej w Bazylice OO.Franciszkanów więcej...
30 MAR 2020
Prezentacja mojej oferty oprawy muzycznej ślubu podczas Targów Młodej Pary w Warszawie. więcej...
7 LUT 2019
TARGI MŁODEJ PARY w Krakowie.Wyjątkowa oprawa muzyczna Waszego ślubu. więcej...
9 STY 2019
TARGI MŁODEJ PARY w Warszawie. Oprawa muzyczna na Wasz ślub. więcej...
6 LUT 2018
Oprawa muzyczna WIGILII FIRMOWYCH i eventów świątecznych więcej...
10 PAZ 2017