Aneta Kubacka sopran
Targi Młodej Pary Warszawa

Serdecznie zapraszam na spotkaie ze mną podczas Targów Młodej Pary w EXPO XXI w Warszawie. Już 18 lutego 2018 r. w godz. 10.00 - 17.00, prawdziwe muzyczne emocje, których nie może zabraknąć na Państwa ślubie. Na moim profilu facebook.com/artweddingmusic na bieżąco podawane są wszystkie informację dot. wydarzenia. Podczas targów zapoznacie się Państwo nie tylko z moją ofertą oprawy muzycznej ceremonii ślubnej, ale również posłuchacie utworów wykonywanych przeze mnie "LIVE" na scenie głównej targów.  

Śpiew na ślubie i oprawa instrumentalna ślubu

W mojej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko śpiew podczas uroczystości, ale również oprawę instrumentalną ceremonii. Możecie Państwo wzbogacić oprawę muzyczną swojej uroczystości o dodatkowe brzemienie skrzypiec, trąbki, gitary czy harfy.

Zachęcam do udziału w Targach Młodej Pary. Rok panowała fantastyczna atmosfera, wierzę, że i tym razem nie będzie inaczej. Przygotowuję również dla Państwo małą niespodziankę, której jeszcze w mojej ofercie nie było, więc warto mnie odwiedzić. Dołączcie Państwo do wydarzenia na facebook.com/targimlodejpary i poinformujecie także inne Pary o których wiecie, że w najbliższym czasie planują organizację ceremonię ślubą. Bilety do nabycia drogą online lub w kasie w dniu wydarzenia. Spotkajmy się na targach Młodej Pary w Warszawie. 

Do zobaczenia!

6 LUT 2018
Warsztaty muzyki liturgicznej w Bazylice OO.Franciszkanów więcej...
30 MAR 2020
Prezentacja mojej oferty oprawy muzycznej ślubu podczas Targów Młodej Pary w Warszawie. więcej...
7 LUT 2019
TARGI MŁODEJ PARY w Krakowie.Wyjątkowa oprawa muzyczna Waszego ślubu. więcej...
9 STY 2019
TARGI MŁODEJ PARY w Warszawie. Oprawa muzyczna na Wasz ślub. więcej...
6 LUT 2018
Oprawa muzyczna WIGILII FIRMOWYCH i eventów świątecznych więcej...
10 PAZ 2017