Aneta Kubacka sopran
Nazywam się Aneta Kubacka i od 12 lat zajmuje się oprawą muzyczną imprez, spotkań firmowych, eventów oraz uroczystości okolicznościowych. Od 2017 jestem menedżerem kultury. Tworzę własne projekty muzyczne i zajmuje się organizacją koncertów. Pracuje również jako lektor produkcji radiowo - telewizyjnych. W 2010 roku stworzyłam własną markę ślubną ArtWeddingMusic, która pomogła już wielu Młodym Parom stworzyć wyjątkową oprawę muzyczną momentu ich zaślubin.

Prywatnie uwielbiam lato, podróże, makarony pod wszelką postacią i jazdę samochodem. Nie znoszę zimy i ludzkiej obojętności. Mogę się obejść bez słodyczy, choć czekolada jest moją największą pokusą. Interesuje się drewnianą architekturą sakralną. Czas wolny spędzam na siłowni - obowiązkowy trening trzy razy w tygodniu daje mi mnóstwo energii. Wiara ma dla mnie ogromne znaczenie. Gdybym nie śpiewała byłabym dzisiaj dziennikarką.

KARIERA ARTYSTYCZNA

Swoją artystyczną przygodę rozpoczęłam od tańca, dzięki któremu swoje pierwsze kroki stawiałam na deskach krakowskiego teatru "Bagatela". Sztuki wokalnej uczyłam się pod kierunkiem dr hab. Jacka Ozimkowskiego - wykładowcy śpiewu solowego na Akademii Muzycznej w Krakowie. Duży wkład w mój rozwój wokalny miał również udział w kursach mistrzowskich m.in. u dr hab. Marii Seremet - Dziewięckiej oraz Alessandro Svaba. W 2017 roku z wyróżnieniem ukończyłam podyplomowe Studia Menedżerskie z zarządzania kulturą na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Doskonaląc mój warsztat wokalno - dykcyjnych brałam udział w licznych seminariach wokalno - emisyjnych, warsztatach z wystąpień publicznych, warsztatach muzyki liturgicznej m.in. z Piotrem Pałką oraz kursach lektorskich m.in z Maciejem Jabłońskim.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Jestem laureatką nagrody Marszałka Województwa Małopolskiego oraz nagrody Metropolity Krakowskiego Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza na Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Krakowie. Za celującą pracę menedżerską oraz doskonałe wyniki kształcenia na Podyplomowych Studiach Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymałam medal Fryderyka Chopina.

MÓJ REPERTUAR

W mojej karierze zetknęłam się z muzyką wykonywaną w różnej formie od chóralnej po solistyczną. Przez długi czas wykonywałam głównie muzykę klasyczną. Obecnie jednak jestem otwarta na różne projekty muzyczne i utwory wykraczające poza jej ramy. Na mój repertuar składają się pieśni ze światowego repertuaru, utwory sakralne jak i pieśni kościelne oraz wybrane arie operowe i operetkowe.
Za sobą mam zarówno występy w kraju jak i za granicą a moje autorskie projekty muzyczne "Wizerunki Maryi w muzyce" oraz "Kolęda poezją pisana" znalazły już uznanie wśród wielu słuchaczy. Współpracuje z najlepszymi krakowskimi muzykami m.in. Małgorzatą Westrych - pianistką i akompaniatorką oraz dr Arkadiuszem Bialicem organistą i dyrektorem artystycznym festiwalu Dni Muzyki Organowej w Krakowie oraz Kromer Biecz Festival. Umiejętności wokalne oraz doświadczenie zdobyte na tak wielu płaszczyznach pozwala mi dziś na podejmowanie wielu artystycznych wyzwań i sprawia, że mogę zaoferować Państwu oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Wydarzenia podczas których miałam okazję występować to m.in.:

 • uroczystość wręczenia Złotego Krzyża Zasługi i Jubileusz 25 - lecia posługi Duszpasterza Prawników Polskich ks. dr Jana Pasierbka w Klubie Adwokata w Krakowie
 • firmowe spotkania opłatkowe przedstawicieli multiagencji PTE Bankowy Banku PKO BP w Krynicy Górskiej i Warszawie
 • spotkanie opłatkowe Senioratu Izby Adwokackiej w Krakowie w Klubie Adwokata w Krakowie
 • koncert "Wizerunki Maryi w muzyce" z gościnnym udziałem i słowem ks.dr Wojciecha Kałamarza CM w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach k/Krakowa
 • oprawa muzyczna Mszy Pasterskiej w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" w Piekarach k/Krakowa
 • koncert "Wizerunki Maryi w muzyce" z okazji uroczystości odpustowych ku czci MB Pocieszenia w Parafii pw. św.Szczepana w Krakowie

Wspieram działalność charytatywną organizując koncerty m.in.:  

 • dla Domu Dziecka im. św.Ludwiki w Krakowie
 • dla dziecięcego hospicjum domowego Alma Spei w Krakowie

Wyróżnia mnie

 • wysoki poziom wokalny i organizacyjny przygotowywanych przeze mnie projektów muzycznych
 • doświadczenie, pasja, kreatywność oraz pozytywna energia
 • ciekawe rozwiązania
 • współpraca ze sprawdzonymi i godnymi polecenia instrumentalistami i partnerami, którzy w inny niż muzyczny sposób mogą uatrakcyjnić  organizowane wydarzenie

CO MOGĘ DLA PAŃSTWA ZROBIĆ?  

  Mój repertuar ubogacił już nie jedno spotkanie okolicznościowe, jubileusz, event i ślub. Zorganizuje oprawę muzyczną wokalną lub wokalno - instrumentalną wybranego przez Państwa wydarzenia. Pomogę w wyborze odpowiedniego repertuaru oraz doborze instrumentów. Współpracuje z doświadczonymi instrumentalistami oraz sprawdzonymi partnerami, wśród których są m.in. hotele, fotografowie, studia tańca oraz inne firmy oferujące atrakcje, które mogą uświetnić organizowane przez Państwa wydarzenie. 

Moja praca sprawia mi mnóstwo radości pozostawiając wiele miejsca na kreatywność. Muzyka to część mojej duszy i pasja, której oddaje całe swoje serce. To dzięki niej na mojej drodze wciąż spotykam tylu wspaniałych ludzi. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dbając o każdy najmniejszy szczegół przygotowywanych przeze mnie projektów, czego efektem jest piękny występ, który na długi czas pozostanie w pamięci Państwa jak i zaproszonych Gości zadowalając gusta najbardziej wymagającej publiczności.

Zapraszam do kontaktu i współpracy ze mną. Razem zamienimy Państwa muzyczne marzenia w rzeczywistość.

Do zobaczenia

Aneta KubackaZapisz

Zapis

Takie miłe słowa, przesłali mi Ewelina i Jarosław po swoim ślubie. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi opiniami nowożeńców oraz osób, które już skorzystały z mojej oferty muzycznej. więcej...
10 MAR 2016
TARGI MŁODEJ PARY w Warszawie 10 luty 2019 r.
TARGI MŁODEJ PARY w Warszawie 10 luty 2019 r. więcej...
20 LUT 2019