Aneta Kubacka sopran
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną w ramach realizacji mojej działalności koncertowej. Swoje zaproszenie kieruje do firm, instytucji oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, dla których muzyka oraz popularyzowanie jej piękna są bliskie sercu a które mogą zaoferować swoje wsparcie finansowe przy realizacji konkretnych projektów muzycznych. Moje zaproszenie dotyczy zarówno współpracy w charakterze partnera jak i sponsora.
Ze swojej strony oferuje Państwu promocję Państwa firmy na portalach społecznościowych oraz mojej stronie internetowej. Zachęcam również przedstawicieli massmediów - prasy, radia, telewizji, portali internetowych, do objęcia moich koncertów swoim patronatem.

W ramach współpracy z Państwem oferuje szereg działań promocyjnych:

 • umieszczenie logo partnera/sponsora na plakatach promujących dany koncert/wydarzenie
 • umieszczenie logo partnera/sponsora oraz adresu jego strony internetowej w serwisie www.anetamusic.pl
 • promocję partnera/sponsora w kanałach i mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, You Tube
 • umieszczenie logo partnera/sponsora na zaproszeniach i ulotkach promujących koncert/wydarzenie
 • umieszczenie logo partnera/sponsora w programach rozdawanych podczas koncertu/wydarzenia
 • zamieszczenie krótkiej informacji o działalności partnera/sponsora w zapowiedziach koncertu oraz zaznaczenie jego wkładu poprzez wymienienie jego nazwy podczas trwania koncertu/wydarzenia
 • możliwość rozprowadzania materiałów informacyjno-reklamowych wśród publiczności koncertu/wydarzenia bezpośrednio po jego zakończeniu

Prezentując moją propozycje współpracy z Państwem wyrażam nadzieję, że spotka się ona z Państwa przychylnością i szerokim zainteresowaniem, stwarzając  przy tym atrakcyjną formę reklamy i promocji Państwa działalności co znacznie przyczyni się do pozyskania przez Państwa nowych klientów i zwiększenia rozpoznawalności reprezentowanej przez Państwa marki na rynku, ukazując równocześnie inne oblicze firmy, znane dotychczas tylko z działalności w danej branży. 

Szczegóły mojej współpracy z Państwem zależą od indywidualnych ustaleń obydwu stron w ramach umowy partnerskiej/sponsorskiej. Wszystkie nie wymienione powyżej działania dotyczące promocji i reklamy Państwa firmy będą uzgadniane indywidualnie z danym partnerem/sponsorem i realizowane w ramach zdolności i możliwości ich wykonania. Moja współpraca z Państwem może przebiegać zarówno w perspektywie długofalowej, jak również w ramach realizacji jednego konkretnego projektu. Jestem również otwarta na ciekawe pomysły z Państwa strony, wierzę, że razem stworzymy projekt, który stanie się sukcesem nie tylko moim, ale również Państwa firmy.  

Wyróżnia mnie:

 • wysoki poziom wokalny i organizacyjny przygotowywanych przeze mnie projektów muzycznych
 • pasja, pełne zaangażowanie we współpracę, rzetelność, optymizm i pozytywna energia
 • kreatywność
 • niebanalne, ciekawe  i oryginalne pomysły
 • współpraca z najlepszymi muzykami w zakresie oprawy instrumentalnej koncertu/wydarzenia
 • współpraca ze profesjonalnymi prezenterami radiowymi, konferansjerami, którzy poprowadzą dany koncert/wydarzenie

Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby taka forma współpracy z Państwem zaowocowała osiągnięciem jak najlepszych wyników i korzyści dla Państwa firmy czy instytucji, której jesteście reprezentantami. Zachęcam również do zapoznania się z opiniami osób oraz instytucji, które już skorzystały z mojej oferty muzycznej, są one doskonałą rekomendacją potwierdzającą wartość współpracy ze mną.

W przypadku pytań pozostaje do Państwa dyspozycji.

Aneta Kubacka

Sprawdź jak moja muzyka i Twój biznes mogą stanowić idealne połączenie.

                                                                                                                                             

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Serdecznie zapraszam do zapoznania się wizytówkami FIRM i INSTYTUCJI, które podjęły współpracę ze mną więcej...
Zapraszam do zapoznania się z sylwetkami MUZYKÓW, którzy podjęli współpracę ze mną więcej...