Aneta Kubacka sopran
Serdecznie zapraszam do współpracy w ramach mojej oferty artystycznej oraz ślubnej. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby taka forma współpracy zaowocowała osiągnięciem jak najlepszych wyników i korzyści dla Twojego biznesu.
Sprawdź jak moja muzyka i Twój biznes stanowią idealne połączenie.

OFERTA DLA BRANŻY ŚLUBNEJ

Zrealizuj ze mną projekt, który zainspiruje przyszłe Pary Młode do zorganizowania ślubu ich marzeń!

Zapraszam usługodawców branży ślubnej do współpracy ze mną w ramach mojej marki ślubnej ArtWeddingMusic, nie tylko poprzez wzajemne polecenia swoich usług, ale również przy tworzeniu wspólnych projektów o charakterze marketingowym, które staną się doskonałą okazją do promocji zarówno Waszej jak i mojej marki.

Kogo szukam:

 • wedding planerów
 • managerów hoteli, restauracji, sal i domów weselnych
 • doradców wizerunkowych /stylistów osobistych/
 • organizatorów targów ślubnych
 • przedstawicieli prasy i portali o tematyce ślubno - weselnej

W ramach realizacji konkretnych projektów oferuje:

 • promocję firmy w moich mediach społecznościowych
 • promocję firmy poprzez umieszczenie jej logo na mojej stronie internetowej
 • artykuł na moim blogu ślubnym "inspiracje i porady" w którym opisze prezentowane przez Ciebie miejsce jako polecane na organizację ślubu cywilnego.
 • stylizowana sesja fotograficzną, która pokaże wyjątkowe wnętrze reprezentowanego przez Ciebie obiektu z moją oprawę muzyczną w tle. 

To tylko niektóre z moich propozycji, pamiętaj, że razem możemy znacznie więcej...

Wszystkie nie wymienione powyżej szczegóły naszej współpracy oraz działania dotyczące promocji i reklamy Twojego biznesu będą ustalane indywidualnie. Ewentualny budżet konieczny do wykonania danego działania /np. płatna promocja w mediach społecznościowych czy publikacja sesji w prasie branżowej/ ustalimy wspólnie na początku naszej współpracy a wszystkie koszty podzielimy po połowie. Jestem przekonana, że nasze wspólne działania będą bardziej atrakcyjną formę promocji niż wizytówka w prasie czy na portalu ślubnym. Nasza współpraca może przebiegać zarówno w perspektywie długofalowej, jak również w ramach realizacji jednego konkretnego projektu. Jestem przekonana, że taka forma promocji wyróżni Twoją markę na tle konkurencji, będziesz w stanie dotrzeć do większej ilości nowych Klientów co przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki ukazując jednocześnie Twój wizerunek jako eksperta w branży.

Jestem otwarta na wszelkie ciekawe pomysły ślubno - weselne, wierzę, że razem stworzymy projekt, który stanie się naszym wspólnym sukcesem.

Sprawdź kto już podjął ze mną współpracę > partnerzy

OFERTA DLA FIRM

Jesteś właścicielem firmy i chciałbyś wykorzystać inną niż do tej pory stosowaną formę reklamy i promocji Twojego biznesu?
Twojemu sercu bliskie jest popularyzowanie muzyki i jej piękna. To oferta skierowana jest do Ciebie.

Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną przy realizacji konkretnych projektów muzycznych. Moje zaproszenie dotyczy zarówno współpracy w charakterze partnera jak i sponsora. Zachęcam również przedstawicieli massmediów - prasy, radia, telewizji, portali internetowych do objęcia moich koncertów swoim patronatem.

W ramach realizacji konkretnego projektu oferuje szereg działań promocyjnych:

 • promocję partnera/sponsora w kanałach i mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn You Tube
 • umieszczenie logo partnera/sponsora oraz adresu jego strony internetowej w serwisie www.anetamusic.pl
 • umieszczenie logo partnera/sponsora na plakatach promujących dany koncert/wydarzenie
 • umieszczenie logo partnera/sponsora w programach rozdawanych podczas koncertu/wydarzenia
 • zamieszczenie krótkiej informacji o działalności partnera/sponsora w zapowiedziach koncertu oraz zaznaczenie jego wkładu w danych projekt poprzez wymienienie jego nazwy podczas trwania koncertu/wydarzenia
 • możliwość rozprowadzania materiałów informacyjno-reklamowych wśród publiczności koncertu/wydarzenia

Prezentując moją propozycje współpracy wyrażam nadzieję, że spotka się ona z przychylnością i szerokim zainteresowaniem, stwarzając  przy tym atrakcyjną formę promocji Twojego biznesu co znacznie przyczyni się do pozyskania przez Ciebie nowych klientów i zwiększy rozpoznawalności reprezentowanej marki, ukazując równocześnie inne oblicze firmy, znane dotychczas tylko z działalności w danej branży. 

Szczegóły współpracy zależą od indywidualnych ustaleń obydwu stron w ramach umowy partnerskiej/sponsorskiej. Wszystkie nie wymienione powyżej działania dotyczące promocji i reklamy będą uzgadniane indywidualnie z danym partnerem/sponsorem i realizowane w ramach zdolności i możliwości ich wykonania. Nasza współpraca może przebiegać zarówno w perspektywie długofalowej, jak również w ramach realizacji jednego konkretnego projektu. Jestem otwarta na wszelkie ciekawe pomysły, wierzę, że razem stworzymy projekt, który stanie się naszym wspólnym sukcesem.

Przeczytaj opinie osób i firm, które mi zaufały > opinie

W przypadku pytań pozostaje do dyspozycji.

Aneta Kubacka

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Firmy, które podjęły współpracę ze mną więcej...