Aneta Kubacka sopran

Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną w ramach realizacji mojej działalności koncertowej. Swoje zaproszenie kieruje do firm, instytucji oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, dla których muzyka oraz popularyzowanie jej piękna są bliskie sercu a które mogą zaoferować swoje wsparcie finansowe przy realizacji konkretnych projektów muzycznych. Moje zaproszenie dotyczy zarówno współpracy w charakterze partnera jak i sponsora.
Ze swojej strony oferuje promocję Państwa firmy na portalach społecznościowych oraz mojej stronie internetowej. Zachęcam również przedstawicieli massmediów - prasy, radia, telewizji, portali internetowych, do objęcia moich koncertów swoim patronatem.

W ramach współpracy oferuje szereg działań promocyjnych:

  • umieszczenie logo partnera/sponsora na plakatach promujących dany koncert/wydarzenie
  • umieszczenie logo partnera/sponsora oraz adresu jego strony internetowej w serwisie www.anetamusic.pl
  • promocję partnera/sponsora w kanałach i mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, You Tube
  • umieszczenie logo partnera/sponsora na zaproszeniach i ulotkach promujących koncert/wydarzenie
  • umieszczenie logo partnera/sponsora w programach rozdawanych podczas koncertu/wydarzenia
  • zamieszczenie krótkiej informacji o działalności partnera/sponsora w zapowiedziach koncertu oraz zaznaczenie jego wkładu poprzez wymienienie jego nazwy podczas trwania koncertu/wydarzenia
  • możliwość rozprowadzania materiałów informacyjno-reklamowych wśród publiczności koncertu/wydarzenia bezpośrednio po jego zakończeniu

Prezentując moją propozycje współpracy z Państwem wyrażam nadzieję, że spotka się ona z przychylnością i szerokim zainteresowaniem, stwarzając  przy tym atrakcyjną formę reklamy i promocji Państwa działalności co znacznie przyczyni się do pozyskania przez Państwa nowych klientów i zwiększenia rozpoznawalności reprezentowanej przez Państwa marki, ukazując równocześnie inne oblicze firmy, znane dotychczas tylko z działalności w danej branży. 

Szczegóły współpracy zależą od indywidualnych ustaleń obydwu stron w ramach umowy partnerskiej/sponsorskiej. Wszystkie nie wymienione powyżej działania dotyczące promocji i reklamy będą uzgadniane indywidualnie z danym partnerem/sponsorem i realizowane w ramach zdolności i możliwości ich wykonania. Nasza współpraca może przebiegać zarówno w perspektywie długofalowej, jak również w ramach realizacji jednego konkretnego projektu. Jestem również otwarta na wszelkie cie ciekawe pomysły, wierzę, że razem stworzymy projekt, który stanie się naszym wspólnym sukcesem.

Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby taka forma współpracy zaowocowała osiągnięciem jak najlepszych wyników i korzyści dla firmy czy instytucji, której jesteście Państwo reprezentantami. Zachęcam również do zapoznania się z > opiniami osób oraz instytucji, które już skorzystały z mojej oferty muzycznej, są one doskonałą rekomendacją potwierdzającą wartość współpracy ze mną.

W przypadku pytań pozostaje do dyspozycji.

Aneta Kubacka

Sprawdź jak moja muzyka i Twój biznes mogą stanowić idealne połączenie.

                               


                                                                                                             

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Serdecznie zapraszam do zapoznania się wizytówkami FIRM i INSTYTUCJI, które podjęły współpracę ze mną więcej...
Zapraszam do zapoznania się z sylwetkami MUZYKÓW, którzy podjęli współpracę ze mną więcej...